Lista osób 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez kasia   
czwartek, 05 lipca 2018 05:42

 

 

 

Lista osób przyjętych

do Bursy Szkolnej nr w Elblągu

na rok szkolny 2018/2019


1. Aframowicz Aleksandra

2. Amling Mateusz

3. Antonowicz Zuzanna

4. Balcerak Paweł

5. Baran Marlena

6. Barsul Brajan

7. Bartyś Klaudia

8. Bąkowska Krystyna

9. Bereda Justyna

10. Bieńkowski Adrian

11. Blichacz Krzysztof

12. Bohdanowicz Kacper

13. Branicka Weronika

14. Brzostko Roksana

15. Bunda Alicja

16. Burchard Grzegorz

17. Celmer Bartosz

18. Cieślak Nikola

19. Cieślewicz Natalia

20. Cionek Kacper

21. Czaplińska Katarzyna

22. Czarnak Ines

23. Czerwieniak Katarzyna

24. Czyplis Aniela

25. Dańko Paulina

26. Długoń Arkadiusz

27. Duda Patryk

28. Duda Weronika

29. Dziewałtowicz Dawid

30. Dziawiałtowicz Weronika

31. Frąckiewicz Antoni

32. Futrega Andrzej

33. Gbel Przemysław

34. Gontarz Sandra

35. Grabowski Mateusz

36. Grudkowski Dawid

37. Grudkowski Tomasz

38. Gwiazdowska Nikola

39. Jankowska Klaudia

40. Jarmałowicz Aleksandra

41. Jaros Jakub

42. Jaworska Wiktoria

43. Jonca Julia

44. Jurkiewicz – Kapusta Gabriel

45. Kalwarski Piotr

46. Karabin Kacper

47. Karman Wiktoria

48. Kinapfel Agnieszka

49. Kochanowski Jakub

50. Kołodziejczyk Julia

51. Kosuda Jakub

52. Kowalczyk Maciej

53. Kowalska Aleksandra

54. Krzyżanowski Dominik

55. Kuczma Weronika

56. Kurzyńska Anna

57. Kwiatkowska Agata

58. Kwiatkowski Hubert

59. Lender Jarosław

60. Lisowska Adrianna

61. Ławrukajtis Julia

62. Majewska Julia

63. Makoś Mateusz

64. Miazga Hubert

65. Michalak Hubert

66. Michałek Alan

67. Moskwa Weronika

68. Nieckarz Sebastian

69. Pałacha Sandra

70. Pałyska Damian

71. Panasiuk Szymon

72. Parzych Angelika

73. Parzyszek Szymon

74. Piórkowska Emilia

75. Piórkowski Artur

76. Preuchoff Paulina

77. Prosowska Kornelia

78. Pryzmont Magdalena

79. Ratajczak Wiktoria

80. Rutkowska Aleksandra

81. Serafin Michał

82. Sitek Mateusz

83. Słowikowski Wojciech

84. Smargul Hubert

85. Sowizdrzał Jakub

86. Stachowski Jakub

87. Stando Ewa

88. Szatkowski Adrian

89. Szczepańska Karolina

90. Szustek Patrycja

91. Szymkiewicz Agata

92. Świdzińska Elwira

93. Tabor Anna

94. Turalska Katarzyna

95. Urawski Jakub

96. Weryk Marika

97. Wewersajtys Arkadiusz

98. Wewersajtys Wiktor

99. Wojdyna Kamil

100. Wojtas Patrycka

101. Wojtas Przemysław

102. Zadworny Szymon

103. Zalewska Natalia

104. Załęska Karolina

105. Zawadka Maksymilian

106. Żuk Jakub

 

Zmieniony: środa, 29 sierpnia 2018 21:27